Nota prawna

  • Wszystkie treści strony internetowej (teksty, zdjęcia itp.), materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością naszej firmy. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje Media Web Design Sebastian Dajnowiec (MWD Fotografia - Zaufany Fotograf Sebastian Dajnowiec) w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631).
  • Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) a w szczególności powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części, bez pisemnej zgody firmy Media Web Design Sebastian Dajnowiec (MWD Fotografia - Zaufany Fotograf Sebastian Dajnowiec), jest zabronione.
  • Informujemy, że publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.
  • Właściciel serwisu dokłada starań, aby publikowane w tym serwisie treści były rzetelne i pomocne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki działań podejmowanych w oparciu o te treści.
  • W naszym serwisie umieszczone są łącza (linki) do innych serwisów internetowych. Informujemy, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w innych serwisach.
  • Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.
Sebastian Dajnowiec Zaufany Fotograf

Bądźmy w kontakcie

+48 513 038 637

kontakt@zaufanyfotograf.pl

Messenger: Napisz na Facebooku

Napisz na Whatsapp

— Zadzwoń